2541WR-03P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
2541WR-03P
JLCPCB Part #
C5383096
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.54mm 2.54mm 3A 3P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS