2510WV-04P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
2510WV-04P
JLCPCB Part #
C5447967
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.4mm 1x4P 2.54mm 250V 3A 4 4P 5.9mm KK 254(MX2510) PA66 Through Hole UL94V-0 Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS