2508WV-02P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
2508WV-02P
JLCPCB Part #
C5447961
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1A 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 6.4mm 8.9mm Beige PA66 Through Hole UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS