1271WV-4P
MFR.Part #
1271WV-4P
JLCPCB Part #
C7470080
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x4P 2.2mm 4P 4mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS