1271WR-6P
MFR.Part #
1271WR-6P
JLCPCB Part #
C7470100
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x6P 2mm 3mm 6P Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=1.27mm Pin Headers ROHS