1271WR-5P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
1271WR-5P
JLCPCB Part #
C7470099
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x5P 2mm 3mm 5P Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=1.27mm Pin Headers ROHS