1251WVS-04P
MFR.Part #
1251WVS-04P
JLCPCB Part #
C5447875
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 4 4.05mm 4.25mm GH LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS