1251WRS-08P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
1251WRS-08P
JLCPCB Part #
C5447888
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 4.35mm 4.8mm 8 GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS