1251H-08P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
1251H-08P
JLCPCB Part #
C5447897
Package
P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x8P 4.1mm 5.7mm 50V 8 GH PA66 Surface Mount, Right Angle Transparent UL94V-0 P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS