05A15L40P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
05A15L40P
JLCPCB Part #
C22459561
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 0.5mm 1.5mm 40P Bottom Contact Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS