HP6513T3B-33
MFR.Part #
HP6513T3B-33
JLCPCB Part #
C648883
Package
SOT-89-3L
Description
-40℃~+105℃ 1 100uVrms 150mA 3.3V 4.2uA 40V 60dB@(100Hz) 60mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-89-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS