HY2G150M100130CD288
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY2G150M100130CD288
JLCPCB Part #
C2841125
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 13mm 15uF 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS