HY1V221MC080105MEO
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY1V221MC080105MEO
JLCPCB Part #
C2977493
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 320mA@120Hz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS