HY1H220M050110CD288
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY1H220M050110CD288
JLCPCB Part #
C2841114
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35Ω@100kHz 11mm 135mA@100kHz 22uF 2mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS