H2100M100C080HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
H2100M100C080HY
JLCPCB Part #
C22447223
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10uF 6.3mm 8mm ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS