E2331M010C080HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2331M010C080HY
JLCPCB Part #
C22447182
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 8mm ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS