E2102M025D140HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2102M025D140HY
JLCPCB Part #
C22447062
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 14mm 2000hrs@105℃ 25V 8mm ±20% Plugin,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS