E2101M025C080HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2101M025C080HY
JLCPCB Part #
C22447058
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 8mm ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS