POHS252012-2R2M
MFR.Part #
POHS252012-2R2M
JLCPCB Part #
C5272675
Package
1008
Description
2.06A 2.2uH 2.73A 98mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS