HBLS2012-22NJ
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
HBLS2012-22NJ
JLCPCB Part #
C964067
Package
0805
Description
1.7GHz 10@100MHz 22nH 300mA 500mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS