HBLS1608-1N8S
MFR.Part #
HBLS1608-1N8S
JLCPCB Part #
C964019
Package
0603
Description
1.8nH 100mΩ 500mA 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS