HBLS0603-39NJ
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
HBLS0603-39NJ
JLCPCB Part #
C963964
Package
0201
Description
1.6GHz 100mA 11@300MHz 2.3Ω 39nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS