CMF4532F-900-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF4532F-900-2P-T
JLCPCB Part #
C963746
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 3A 50V 70mΩ 90Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS