CMF4532C-510
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF4532C-510
JLCPCB Part #
C963750
Package
1812
Description
-40℃~+125℃ 1Ω 2 200mA 50V 51uH@100kHz 1812 Common Mode Filters ROHS