ACMS321609A1022A
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
ACMS321609A1022A
JLCPCB Part #
C963889
Package
1206
Description
1 1kΩ@100MHz 250mΩ 2A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS