ACMS160808A2212A
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
ACMS160808A2212A
JLCPCB Part #
C963866
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1 100mΩ 220Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS