H23D53V3B
Extended
Manufacturer
HY Elec
MFR.Part #
H23D53V3B
JLCPCB Part #
C6267401
Package
SOD-523
Description
18V 3.3V 4V TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS