H20D55V0B
Extended
Manufacturer
HY Elec
MFR.Part #
H20D55V0B
JLCPCB Part #
C5756028
Package
SOD-523
Description
20V 5.8V 5V TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS