TPN11003NL-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
TPN11003NL-HXY
JLCPCB Part #
C22366608
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13mΩ@10V 2.5V 20W 30A 30V N-Channel DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS