STD80N10F7-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
STD80N10F7-HXY
JLCPCB Part #
C48996334
Package
TO-252-2L
Description
1 N-channel 1.368nF 100V 100W 12.9pF 17mΩ@10V 2.3V@250uA 31.3nC@10V 451pF 70A N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS