STD20NF06T4-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
STD20NF06T4-HXY
JLCPCB Part #
C22366765
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.355nF 2.5V 20A 22nC@10V 32mΩ@10V 34.7W 49pF 60V 60pF N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS