SMAJ75CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ75CA
JLCPCB Part #
C7466454
Package
SMA(DO-214AC)
Description
121V 1uA 3.3A 400W 75V 83.3V、92.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS