SMAJ60CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ60CA
JLCPCB Part #
C7466457
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 4.1A 400W 60V 66.7V、73.7V 96.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS