SMAJ36CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ36CA
JLCPCB Part #
C7466471
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 36V 400W 40V、44.2V 58.1V 6.9A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS