SMAJ26CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ26CA
JLCPCB Part #
C7466479
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 26V 28.9V、31.9V 400W 42.1V 9.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS