SMAJ22CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ22CA
JLCPCB Part #
C7466483
Package
SMA(DO-214AC)
Description
11.3A 1uA 22V 24.4V、26.9V 35.5V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS