SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C7466486
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V、22.1V 29.2V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS