SMAJ12CA
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMAJ12CA
JLCPCB Part #
C7466496
Package
SMA(DO-214AC)
Description
12V 13.3V、14.7V 19.9V 1uA 20.1A 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS