RB551V-30
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
RB551V-30
JLCPCB Part #
C5766576
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 100uA@20V 2A 30V 470mV@500mA 500mA Independent SOD-323 Schottky Diodes ROHS