NVTFS4C10N-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
NVTFS4C10N-HXY
JLCPCB Part #
C22367309
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 30V 31.6nC@4.5V 4nF 530pF 62.5W 6mΩ@10V 80A DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS