NTTFS4C25N-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
NTTFS4C25N-HXY
JLCPCB Part #
C22367280
Package
DFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 109pF 131pF 2.5V 20nC@4.5V 30V 59W 60A 7.5mΩ@10V 940pF N-Channel DFN3x3-8L MOSFETs ROHS