NTD20N03L27-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
NTD20N03L27-HXY
JLCPCB Part #
C22366525
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 20.8W 20A 25mΩ@10V 30V 4.9nC@4.5V 416pF 51pF 62pF TO-252-2L MOSFETs ROHS