MBRD20200CT
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
MBRD20200CT
JLCPCB Part #
C20616308
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150A 200V 20A 920mV@10A TO-252-2L Schottky Diodes ROHS