HXY80N03NF
MFR.Part #
HXY80N03NF
JLCPCB Part #
C3033452
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.93nF 2.5V 260pF 30V 37W 38nC@10V 6mΩ@10V 80A N-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS