HXY60N03D
MFR.Part #
HXY60N03D
JLCPCB Part #
C3033439
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.843nF 17.6nC@4.5V 183pF 2.5V 228pF 30V 41W 60A 9mΩ@10V TO-252-2L MOSFETs ROHS