HXY50N06D
MFR.Part #
HXY50N06D
JLCPCB Part #
C3033430
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15mΩ@10V 19.3nC@4.5V 2.423nF 2.5V 45W 50A 60V 97pF N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS