HXY50N04NF
MFR.Part #
HXY50N04NF
JLCPCB Part #
C3033451
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.54nF 115pF 14mΩ@10V 2.5V 24nC@10V 40V 50A N-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS