HXY30N06D
MFR.Part #
HXY30N06D
JLCPCB Part #
C3033431
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.378nF 12.6nC@4.5V 2.5V 26mΩ@10V 30A 34.7W 60V 64pF 86pF TO-252-2L MOSFETs ROHS