HXY150N03NF
MFR.Part #
HXY150N03NF
JLCPCB Part #
C3033445
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 187W 2.4mΩ@10V 2.5V 225pF 30V 340pF 4.345nF 56.9nC@10V DFN5X6-8L MOSFETs ROHS