HXY12N65F
MFR.Part #
HXY12N65F
JLCPCB Part #
C6851450
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 40nC@10V 42W 4V 650V 800mΩ@10V TO-220F MOSFETs ROHS